אסטרטגיה, כלכלה ועסק

אסטרטגיה, כלכלה ועסק

עומס יומיומי כגון התלבתויות בדבר תפועל שותף, בניית צוותי עבודה, בעיות לוגיסטיות, בניית תמחור פעילויות ודברים נוספים הקשורים לשגרת הפעילות לעיתים קרובות מקשים על מנהלי חברות לרואת דברים בככליות, לחשוב ולתכנן פעילות לטווחים ארוכים בצורה סדורה ויסודית. לעיתים קרובות גם חברי צוות ניהולי רואים את יעדי החברה בצורה שונה, אך לא מוצאים דרך לתקשורת אחד עם השני, כדי לדון על כך. דברים הללו עם הזמן יכולים להוות מכשול רציני בדרך להצלחה עתידית של עסק.

יועצי STRATEX מחד גיסא יעזרו לך להסתכל על העסק ממעוף הציפור, כדי להבטיח הצלחתך גם בהעתיד הרחוק ומאידח להתבונן דרך זכוכית מגדלת ולסייע בפתרון בעיות המפריעות לפעילות המוצלחת בטווח הקצר.

מודלים עסקים וכלכלים

מודלים עסקים נותנים לנו אפשרות לתאר עקרונות תכנון, הקמה, פיתוח ועבודה מוצלחת של חברה. מודל עיסקי ייחודי הינו הגורם העיקרי להצלחתו של עסק. נכון להיום להובלת שוק לא מספיק לשווק את המוצר האיכותי ביותר ולא מספיק להיות הזול ביותר – התחרות יצא לרמה של מודלים עסקיים.
מודל עסקי – מבדיל אותך מאחרים, זה ייחודיות שלכם, המקשרת בין הגורמים השונים להצלחתך והוא הרבה יותר חשוב מאשר אסטרטגיה, תמחור, תזרים וכו' – זה יסוד הצלחתכם. בעבודתנו אנו מסתעים בשיטות המודרניות (כמו CANVAS, SCRUM ועוד), אותם אנו בוחנים ומתאימים לעולם עסקים, אשר משתנה באופן תמידי.
יועצי STRATEX יעזרו לכם לחשוב איך תיראה עסק שלכם בעוד שנתיים, חמש, עשר שנים, האם הוא ימוצב בקידמת הבמה העסקית.